Firma Trotec


Lasery Trotec i materiały grawerskie
Światowy lider w przemyśle

Założona w 1912 r., firma Trodat jest wiodącym producentem pieczątek i znakowania produktów. Jej flagowy produkt - Trodat Printy, jest jedną z najlepiej sprzedających się pieczątek. Zainteresowanie potrzebami Klienta i dbanie o wysoką jakość produktów sprawiły, że firma Trodat jest światowym liderem w branży z Klientami w 170 krajach na świecie.


Systemy laserowe Trotec
Maszyny do grawerowania laserowego

Trotec powstał w 1992 r. w związaku z zapotrzebowaniem na grawerowanie, cięcie i znakowanie laserowe na rynkach przemysłowych. Lasery Trotec są projektowane i produkowane w Austrii. Od początku swojej działalności, firma Trotec otrzymała wiele nagród w zakresie innowacyjności oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 140001. Dzięki temu, Trotec spełnia najwyższe standardy jakości i działa w zgodzie ze środowiskiem. Trotec jest liderem w dziedzinie innowacji, gdzie produkuje maszyny o wysokiej specyfikacji, które mają zwiększyć zyski Klientów poprzez produktywność i poprawę jakości.


Trotec oferuje pełną gamę laminatów własnej produkcji

Dzięki pozyskaniu „Innovative Laminations Company” w 2015 roku firma Trotec została producentem godnych zaufania i sprawdzonych w branży materiałów do grawerowania. Trotec oferuje teraz szeroką gamę najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych klientom na całym świecie.

ILC to ekspert w produkcji wysokiej jakości termoplastycznych laminatów dekoracyjnych z New Bern, NC, USA. Jako producent niestandardowy ILC może dostarczyć dowolny materiał plastikowy, kolor, wzór i wykończenie zgodnie ze specyficznymi potrzebami klienta.
Klienci doceniają zmniejszenie pozostałości podczas grawerowania, nieprzywierające krawędzie po cięciu laserem i zmniejszenie liczby niezbędnych przejść przy grawerowaniu. Skutkuje to lepszymi wynikami grawerowania oraz oszczędnością cennego czasu i pieniędzy.

Obejrzyj nasz film o spółce ILC


Wewnątrzzakładowa produkcja próbek

Chcemy udostępniać różnorodne produkty, stanowiące dobre przykłady tego, co można zrobić dzięki naszym materiałom do grawerowania. Być może zastanawiasz się, skąd Trotec Laser bierze te wszystkie próbki? Odpowiedź: Mamy wspaniały zespół 6 pracowników w Marchtrenk w Austrii, zajmujący się wyłącznie wykonywaniem próbek na naszych urządzeniach laserowych. Ten dedykowany zespół nieustannie zwiększa produkcję i rozszerza typy wykonywanych przez siebie zastosowań, aby zaoferować Ci więcej przykładów ilustrujących możliwości, jakie stwarza połączenie lasera Trotec z materiałami do grawerowania Trotec. 


Biuro Obsługi Klienta
Wysokie wyniki dla naszych Klientów

Wierzymy, że przynosimy rentowność naszym Klientom. Robimy to oferując wysokiej jakości produkty, których ilość stale zwiększamy poprzez inwestycje w badania i rozwój. Nasze materiały są dokładnie testowane w Laboratoriach Zastosowań Laserowych na całym świecie, w celu zapewnienia naszym Klientom optymalnych wyników. Staramy się oferować najlepsze produkty, zarówno w ofercie naszych systemów laserowych, jak i materiałów do grawerowania. 


Ekspert dla obróbki laserowej i mechanicznej materiałów grawerskich
Jakie zalety oferują materiały grawerskie Trotec?

W Trotec mamy ponad 20 lat doświadczenia w materiałach zarówno do obróbki laserowej, jak i obróbki mechanicznej. Naszym celem jest pomoc Klientom w powiększaniu ich zysków i zwiększaniu produktywności poprzez dostarczanie materiałów Trotec o wysokiej jakości.

 


Trotec Struktura wielomagazynowa
Struktura wielomagazynowa

W związku z ciągłym rozszerzaniem swojego asortymentu firma Trotec przeniosła swój magazyn centralny o większej przestrzeni magazynowej i możliwości wysokiego składowania. Struktura wielomagazynowa naszego nowego magazynu gwarantuje szybkie przetwarzanie zamówień i dużą dostępność materiałów laserowych.


Trotec Usługa przycinania
Usługa przycinania

U nas mają Państwo możliwość zamówienia przycinania materiałów laserowych. Firma Trotec oferuje różne możliwości przycinania, w zależności od wybranego materiału.