Imprint

Trotec Laser GmbH

Trotec Laser GmbH
Freilingerstr. 99
4614 Marchtrenk
Austria

Telefon: +43 7201 15244
Faks: +43 7242 239 - 7436
Sieć: www.gravurmaterialien.at
Adres e-Mail: trotecnospamplease@nospampleasetroteclaser.com

Prezes: Dr. Andreas Penz, DI Martin Rehling, Peter Kratky
KRS: Landesgericht Wels
Władze: Landesgericht Wels

VAT: ATU 43666001

Komisja Europejska oferuje platformę do rozstrzygania sporów w trybie online (ODR) dostępną na http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Ta strona internetowa została stworzona z największą starannością. Jednakże, Trotec Laser GmbH nie gwarantuje przekazywania bądź przetwarzania informacji podanych na stronie internetowej, dlatego nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które mogą powstać bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z niniejszej witryny. 
Trotec Laser GmbH nie ponosi odpowiedzialności za treść stron powiązanych, ponieważ to operatorzy tych witryn ponoszą wyłączną odpowiedzialność.

Prawa autorskie i znaki towarowe

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, obrazy graficzne, pliki audio, animacje i filmy oraz wszelkie inne zamieszczone na tej stronie internetowej są chronione prawami autorskimi i innymi prawami ochronnymi. Powielanie, modyfikowanie lub użycie wyżej wymienionej zawartości w jakiejkolwiek formie jest dozwolone tylko za zgodą Trotec Laser GmbH. Wszelkie znaki towarowe użyte na stronie internetowej, w szczególności TROTEC, logo, patenty, itp., są o ile nie wskazano inaczej, chronione prawem autorskim i są własnością intelektualną Trotec Laser GmbH.